„OWOCE I WARZYWA W SZKOLE”

Program „Owoce i warzywa w szkole” jest kontynuacją programu „Owoce w szkole” realizowanego w latach szkolnych 2009/2010 – 2013/2014.

Głównym celem programu jest trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym.

Dzieciom uczestniczącym w programie udostępnia się owoce i warzywa przygotowane do bezpośredniego spożycia.

W związku z udziałem w programie w naszej szkole przeprowadzane są działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym, np.:

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami multimedialnymi promującymi program „Owoce i warzywa w szkole” autorstwa uczniów naszej szkoły:

Owoce warzywa  Owoce warzywa 1  Owoce warzywa 2

Owoce warzywa 3k  Owoce warzywa 4  Owoce warzywa 5

Owoce warzywa 6  Owoce warzywa 7   Owoce warzywa 8

Owoce warzywa 9  Owoce warzywa 10

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB